ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ!
Наші учні – наша гордість, наша надія і майбутнє. Вони гідно представили наш ліцей на ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. Щиро дякуємо нашим талановитим учням та мудрим і досвідченим вчителям за наставництво та підготовку. Бажаємо невичерпної енергії та цілеспрямованості у підкоренні нових вершин, наполегливості та терпіння, творчих злетів та майбутніх перемог! Так тримати!!!
ІІІ етап:
Тонюк Іван - 8 клас - математика- ІІ місце - вчитель: Рибчук Марія Василівна
ІІ етап:
Тонюк Іван - 8 клас - математика - І місце - вчитель: Рибчук Марія Василівна;
Михальчук Діана - українська мова - 7 клас - ІІ місце - вчитель: Копчук Надія Іванівна;
Білак Іванна - історія України - 11 клас - ІІ місце - вчитель: Добросельська Мирослава Василівна;
Михальчук Діана - математика - 7 клас - ІІ місце - вчитель: Лесюк Лідія Іванівна;
Тонюк Микола - математика - 9 клас - ІІ місце - вчитель: Лесюк Лідія Іванівна;
Кіщук Роман - географія - 10 клас - ІІ місце - вчитель: Грималюк Оксана Миронівна;
Магнич Вікторія - фізика - 7 клас - ІІ місце - вчитель: Павлюк Василь Петрович;
Гасюк Наталія - українська мова - 10 клас - ІІІ місце - вчитель: Кіщук Оксана Дмитрівна;
Матаржук Марія - конкурс знавців української мови ім. Т.Шевченка - 5 клас - ІІ місце - вчитель: Кіщук Оксана Дмитрівна;
Михальчук Діана - конкурс знавців української мови ім. Т.Шевченка - 7 клас ІІІ місце - вчитель: Копчук Надія Іванівна;
Якіб’юк Мар’яна - мовно-літературний конкурс ім. П.Яцика - 6 клас - ІІІ місце - вчитель: Кіщук Оксана Дмитрівна;
Гасюк Наталія - мовно-літературний конкурс ім. П.Яцика - 10 клас - ІІІ місце - вчитель: Кіщук Оксана Дмитрівна.
Зведена таблиця переможців Всеукраїнських предметних олімпіад
2019-2020 навчальний рік
№ п/п | Прізвище, ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | Вчитель |
1. | Кіщук Ярослав | 10 | Інформатика | ІІІ, ІІІ етап | Добросельський В.І. |
2. | Тонюк Іван | 6 | Математика | І | Рибчук М.В. |
3. | Кіщук Ярослав | 10 | Інформатика | І | Добросельський В.І. |
4. | Білак Іванна | 9 | Історія | ІІ | Крисяк Д.І. |
5. | Тонюк Микола | 7 | Математика | ІІ | Лесюк Л.І. |
6. | Кіщук Ярослав | 10 | Математика | ІІ | Лесюк Л.І. |
7. | Кіщук Ярослав | 10 | Фізика | ІІ | Павлюк В.П. |
8. | Лосюк Василь | 7 | Українська мова | ІІІ | Лосюк О.П. |
9. | Гасюк Наталія | 8 | Українська мова | ІІІ | Кіщук О.Д. |
10. | Максим’юк Іванна | 9 | Українська мова | ІІІ | Копчук Н.І. |
11. | Тинкалюк Анастасія | 9 | Англійська мова | ІІІ | Костреюк О.І. |
12. | Кіщук Роман | 8 | Географія | ІІІ | Грималюк О.М. |
13. | Кіщук Роман | 8 | Математика | ІІІ | Рибчук М.В. |
14. | Максим’юк Іванна | 9 | Фізика | ІІІ | Павлюк В.П. |
15. | Михальчук Діана | 5 | Мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка | ІІ | Копчук Н.І. |
16. | Магнич Іванна | 6 | Мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка | ІІ | Лосюк О.П. |
17. | Лосюк Богдана | 10 | Міжнардний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика | ІІ | Кіщук О.Д. |
18. | Лосюк Юлія | 9 | Основи християнської етики (конкурс "Бог - Україна - Родина і Я") | ІІ | Лосюк В.В. |
2018/2019 навчальний рік
№ з/п | Предмет | Клас | Місце | К-сть балів | Прізвище, ім’я учня | ПІБ вчителя, що готував |
1. | Математика (ІІІ етап) | 9 | ІІ | 19 | Кіщук Ярослав | Лесюк Л.І. |
2. | Фізика (ІІІ) етап | 9 | ІІІ | 38 | Кіщук Ярослав | Павлюк В.П. |
3. | Історія | 8 | ІІ | 68 | Білак Іванна | Крисяк Д.І. |
4. | Математика | 6 | ІІІ | 14 | Тонюк Микола | Лесюк Л.І. |
5. | Математика | 8 | ІІ | 19 | Тинкалюк Анастасія | Лесюк Л.І. |
6. | Математика | 8 | ІІ | 16 | Максим’юк Іванна | Лесюк Л.І. |
7. | Математика | 9 | І | 22 | Кіщук Ярослав | Лесюк Л.І. |
8. | Математика | 11 | ІІІ | 12 | Вепрук Василь | Лесюк Л.І. |
9. | Біологія | 8 | ІІ | 25 | Максим’юк Іванна | Лосюк В.В. |
10. | Географія | 8 | ІІІ | 24 | Максим’юк Іванна | Грималюк О.М. |
11. | Географія | 9 | ІІІ | 31 | Кіщук Ярослав | Грималюк О.М. |
12. | Фізика | 8 | І | 32 | Максим’юк Іванна | Павлюк В.П. |
13. | Фізика | 9 | І | 34 | Кіщук Ярослав | Павлюк В.П. |
14. | Інформатика | 9 | І | 91,2 | Кіщук Ярослав | Добросельський В.І. |
15. | Інформаційні технології | 10-11 | ІІІ | 12,2 | Вепрук Василь | Добросельський В.І. |
16. | Конкурс знавців української мови ім. Т.Шевченка | 6 | ІІІ | 26 | Шатрук Марина | Лосюк О.П. |
17. | Конкурс знавців української мови ім. Т.Шевченка | 8 | ІІІ | 30,25 | Лосюк Юлія | Копчук Н.І. |
18. | Мовно-літературний конкурс ім. П.Яцика | 8 | ІІІ | 23 | Лосюк Юлія | Копчук Н.І. |
Міжнародні, всеукраїнські, обласні, районні конкурси, змагання, фестивалі
2019-2020 навчальний рік
№ п/п | Прізвище, ім’я учня | Клас | Конкурс | Місце | Вчитель, художній керівник |
1. | Лосюк Юлія | 9 | І Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Дивоцвіт Карпат GrandFest» | Гран-прі | Шкрібляк О.Д. |
XXVI Міжнародний гуцульський фестиваль | ІІ | Шкрібляк О.Д. | |||
Конкурс «Школамаєталант» відуніверситетуКороляДанилатаЦентру «Star Team» | ІІ | Шкрібляк О.Д. | |||
Кіщук Вікторія | 10 | Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» | І | Шаль І.М. | |
І Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Дивоцвіт Карпат GrandFest» | І | Шаль І.М. | |||
Районний конкурс патріотичної пісні «Пісня-любов моя» | І | Шаль І.М. | |||
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» | І | Шаль І.М. | |||
Конкурс «Школа має талант» від університету Короля Данила та Центру«StarTeam» | ІІІ | Шаль І.М. | |||
Магнич Вікторія | 5 | Міжнародний фестиваль «Baltic Breeze» | І | Шаль І.М. | |
Всеукраїнський фестиваль «Зірка Карпат» (Яремче) | ІІ | Шаль І.М. | |||
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» | І | Шаль І.М. | |||
Фото-конкурс «Всвіті вишиванки з Україною в серці» | Приз глядацьких симпатій | Шаль І.М. | |||
Виступ на телеканалі «Галичина» | |||||
Корпанюк Марина | 6 | Міжнародний фестиваль «Слов'янський венець» | ІІ | Шаль І.М. | |
Міжнародний фестиваль «Самоцвіти» | ІІІ | Шаль І.М. | |||
Міжнародний фестиваль "WonderFestGeorgia" | ІІ | Шаль І.М. | |||
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» | ІІ | Шаль І.М. | |||
Всеукраїнський конкурс «Топ найкрасивіших дітей України» | ІІІ | ||||
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості«Дивограй» | І | Шаль І.М. | |||
"Земля-наш спільний дім " | ІІ | Шаль І.М. | |||
Колобейчук Вікторія | 2 | Міжнародний професійний конкурс співаків, музикантів, авторів пісень | І | Шаль І.М. | |
Міжнародний професійний конкурс співаків, музикантів, авторів пісень | ІІ | Шаль І.М. | |||
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» | ІІІ | Шаль І.М. | |||
І Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Дивоцвіт Карпат GrandFest» | ІІІ | Шаль І.М. | |||
Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» | Гран-прі | Шаль І.М. | |||
Районний конкурс краси і талантів «Веснянка-панянка» | 2 номінації | Шаль І.М. | |||
Кіщук Юлія | 7 | Районний конкурс- фестиваль дитячої творчості «Дивограй» | Гран-прі | ||
Зйомка у фільмі «Один день з життя українців» | |||||
Фольклорний колектив «Молода гуцулія» та ансамбль «Дзвіночок» | Районний конкурс «Розколяда-2019» | І | Шаль І.М. | ||
Фольклорний колектив «Молода гуцулія» | ІІ Міжнародний фестиваль ремесел «Барви карпатського ліжника» | ||||
Спортивні: | |||||
Гуменюк Іван | 9 | XXVII міжобласний турнір з греко-римської боротьби | ІІІ | ||
Чемпіонат області з греко-римської боротьби (70 кг) | ІІ | ||||
Чемпіонат області з греко-римської боротьби (80 кг) | ІІ | ||||
Шатрук Марина | 7 | Галицькі зимові спортивні ігри | І | ||
Данилюк Денис | 4 | Галицькі зимові спортивні ігри | ІІІ | ||
Максим Шатрук | 6 | Галицькі зимові спортивні ігри | ІІІ |
Учні нашого ліцею Лосюк Юлія та Кіщук Вікторія нагороджені Грамотами районної державної адміністрації як кращий читець та кращий виконавець Косівського району.
2018-2019 навчальний рік
№ п/п | Клас | Прізвище, ім’я Учня | Місце | Назва конкурсу, змагань, фестиваля |
1. | 7 | Лосюк Юлія | І місце | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (художнє читання, молодша категорія) смт. Верховина |
2. | 7 | Лосюк Юлія | І місце | Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (художнє читання, середня група) м.Київ |
3. | 7 | Лосюк Юлія | І місце | Районний молодіжний екологічний фестиваль «Гірська веселка» (конкурс – виставка домашніх тварин) |
4. | 7 | Лосюк Юлія | Лауреат ІІ премії | І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає» |
5. | 3 | Магнич Вікторія | Лауреат І премії | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина |
6. | 3 | Магнич Вікторія | Лауреат ІІІ ступеня | І Міжнародний фестиваль – конкурс «Lviv – Golden stars» м.Львів |
7. | 3 | Магнич Вікторія | Лауреат ІІ премії | Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал, молодша група) м.Київ |
8. | 3 | Магнич Вікторія | Лауреат ІІ премії | І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає» |
9. | 8 | Копильчук Діана | Лауреат І премії | І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає» |
10. | 8 | Копильчук Діана | Лауреат ІІ премії | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина |
11. | 8 | Копильчук Діана | Лауреат ІІІ ступеня | І Міжнародний фестиваль – конкурс «Lviv – Golden stars» (естрадний вокал) м.Львів |
12. | 8 | Копильчук Діана | ІІ місце | Районний конкурс – фестиваль «Таланти Твої, Україно» (вокальне мистецтво) |
13. | 8 | Копильчук Діана | Лауреат І премії | Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал, середня група) м.Київ |
14. | 4 | Корпанюк Марина | Лауреат ІІ премії | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина |
15. | 4 | Корпанюк Марина | Лауреат ІІ премії | Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал, середня група) м.Київ |
16. | 4 | Корпанюк Марина | Лауреат ІІ премії | І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає» |
17. | 4 | Корпанюк Марина | Подяка за талант та артистичність | VII районний фестиваль – конкурс «Барви літа» с. Снятин |
18. | 4 | Корпанюк Марина | Лауреат ІІ премії | І Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надії» (естрадний вокал) м. Коломия |
19. | 4 | Корпанюк Марина | Диплом «За кращий сценічний костюм» | І Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надії» м. Коломия |
20. | 4 | Корпанюк Марина | Лауреат І ступеня | Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Карпатські зорі» смт. Верховина |
21. | 5 | Кіщук Юлія | Гран прі | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина |
22. | 5 | Кіщук Юлія | Лауреат ІІ премії | м.Косів |
23. | 8 | Кіщук Вікторія | Лауреат І премії | Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Різдвяні свята» (естрадний вокал) м.Київ |
24. | 8 | Кіщук Вікторія | ІІ місце | Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Gold Star Fest» (м.Київ) |
25. | 8 | Кіщук Вікторія | Лауреат І премії | І Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надії» (естрадний вокал) м. Коломия |
26. | 8 | Кіщук Вікторія | Лауреат І ступеня | Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Карпатські зорі» смт. Верховина |
27. | 8 | Кіщук Вікторія | Лауреат І премії | ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина |
28. | 8 | Кіщук Вікторія | Лауреат ІІ премії | ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатський зорепад» (естрадний вокал) смт.Верховина |
29. | 8 | Кіщук Вікторія | Гран прі | Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Різдвяні дзвони» смт. Верховина |
8 | Кіщук Вікторія | Лауреат І премії | І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «На святого Миколая творча іскорка палає» | |
8 | Кіщук Вікторія | ІІІ місце | Районний конкурс патріотичної пісні | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | Товариський турнір з греко – римської боротьби, приурочений до дня Святого Миколая | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | Турнір з вільної боротьби, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту (смт.Верховина) | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | ХХV Міжобласний турнір з греко – римської боротьби присвяченому Різдвяним святам | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | Обласні змагання з греко – римської боротьби | |
9 | Рибенчук Дмитро | ІІ місце | Обласні змагання з вільної боротьби серед юнаків та дівчат | |
9 | Рибенчук Дмитро | ІІІ місце | Кубок області з вільної боротьби | |
9 | Рибенчук Дмитро | ІІІ місце | Чемпіонат області з вільної боротьби | |
9 | Рибенчук Дмитро | ІІІ місце | Чемпіонат області серед кадетів і кадеток | |
9 | Рибенчук Дмитро | ІІІ місце | Чемпіонат області серед кадетів і кадеток 2003- 2004 р.н. | |
9 | Рибенчук Дмитро | ІІ місце | Чемпіонат Івано – Франківської області з вільної боротьби серед юніорів і юніорок | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби (51 кг) | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби (52 кг) | |
9 | Рибенчук Дмитро | І місце | Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби (50 кг) | |
9 | Рибенчук Дмитро | За кращу техніку | XXV Міжобласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений Різдвяним святам | |
8 | Рибенчук Володимир | І місце | Товариський турнір з греко – римської боротьби, приурочений до дня Святого Миколая | |
8 | Рибенчук Володимир | ІІІ місце | Турнір з вільної боротьби, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту (смт.Верховина) | |
8 | Рибенчук Володимир | ІІІ місце | Чемпіонат Івано – Франківської області з греко – римської боротьби | |
8 | Рибенчук Володимир | За кращу техніку | XXV Міжобласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений Різдвяним святам | |
10 | Павлюк Мар’яна | І місце | 25 спортивні ігри школярів Косівщини (настільний теніс) | |
10-11 | Команда Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів | ІІ місце | 25 спортивні ігри школярів Косівщини (настільний теніс) | |
10-11 | Команда Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів | І місце | Районний етап гри «Сокіл» («Джура») (конкурс «Добре діло») | |
8 | Копильчук Діана | І місце | Районний конкурс «Олюднимо історію» | |
7 | Тинкалюк Анастасія | Диплом І ступеня | Регіональна Всеукраїнська гра «Соняшник» | |
7 | Тинкалюк Анастасія | Диплом І ступеня | Міжнародна природознавча гра «Геліантус» |
Коментарi