В грудні 2014 року наша школа пройшла атестаційну експертизу як загальноосвітній навчальний заклад.

Атестація – основна форма державного контролю, спрямована на визначення ефективності роботи загальноосвітнього навчального закладу відповідно до державних стандартів, результативності навчально-виховного процесу, аналізу потенційних можливостей навчального закладу та ступеня їх реалізації. Оцінювання проходило за розробленими критеріями оцінювання:

1. Ресурси та умови для організації діяльності загальноосвітнього навчального закладу.

2. Організація навчально-виховного процесу та забезпечення прав і законних інтересів його учасників.

3. Результативність навчально-виховного процесу.

4. Окремі питання управління загальноосвітнім навчальним закладом.

Для об’єктивного оцінювання нашої школи використовували анкетування і бесіди з учнями, вчителями та обслуговуючим техперсоналом; проводили контрольні роботи для учнів 4, 9, 11 класів; спостереження за навчально-виховним процесом під час уроків та перерв; аналізували документацію з усіх аспектів діяльності.

Результатами атестаційної експертизи показали, що діяльність школи за міжатестаційний період (10 років) оцінено на належному рівні. Також школа отримала схвальні відгуки на експертній раді, що відбулася в Івано-Франківську. Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів є відомою в районі, в області і по Україні, тому ми разом маємо прикласти максимум зусиль для того щоб підтримувати наш імідж і працювати над тим, щоб тільки примножувати результати і досягнення.

Згідно розпорядження Івано-Франківської ОДА від 04.03.2020 року №297 "Про ліцензування освітньої діяльності" ліцей одержав ліценцію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти на освітніх рівнях: "початкова освіта" з ліцензійним обсягом 120 осіб, "базова середня освіта" з ліцензійним обсягом 230 осіб, "профільна середня освіта" з ліцензійним обсягом 100 осіб.

Кiлькiсть переглядiв: 575

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Яворівського ліцею "Гуцульщина" Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області

78644, Івано-Франківська область, Косівський район, село Яворів

e-mail: javoriv.school@gmail.com

Дата останньої зміни 18 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!