Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої освіти щодо організації навчально-виховного процесу», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», Статуту закладу та інших законодавчих і нормативно-правових документів з питань виконання законодавства України.

Пріоритетним напрямом діяльності закладу є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних компетентностей для її успішної самореалізації, виховання відповідальних громадян, здатних до свідомого суспільного вибору. Створення системи освітнього процесу, яка базується на гармонії відносин між учителем, учнем, батьками забезпечує збагачення інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

Освітянські реформи на сучасному етапі розглядають учня як особистість - інноватора, що володіє ключовими компетентностями. Це – особистість проінформована, обізнана у певних питаннях, має знання та досвід, вміє їх здобувати та використовувати для власних індивідуальних і професійних завдань. Тому організація роботи педагогічного колективу спрямовувалася на виконання освітньої проблеми закладу «Оновлення діяльності закладу освіти на якісних освітніх засадах», методичної - «Формування в учнів груп компетентностей у складі яких знання, уміння, цінності, які можуть успішно реалізовуватися на практиці». З цією метою безперебійно здійснюється підвіз учнів до школи і зі школи додому шкільним автобусом, а для учнів, які проживають у місцевості без транспортної доступності, працює пришкільний інтернат. На кожному рівні навчання забезпечувалося виконання державного стандарту, а також надається теоретична і практична підготовка з дисциплін навчального плану з метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного і морального здоров'я.

Щороку в школі проводиться ряд обласних, районних, Всеукраїнських методичних заходів.

Щодо внутрішньої методичної роботи: в школі постійно проводяться засідання методичної ради, де розглядаються актуальні питання освітнього процесу, засідання ПДС, майстер – клас з проведення уроків вчителями, які атестуються.

Традиційною колективно-груповою формою методичної роботи закладу освіти є проведення предметних тижнів як комплексу навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду вчителів. Вже традиційними є Тиждень музики, Тиждень початкової освіти, де відкриті уроки і заходи демонструють не лише вчителі початкових класів, але й вчителі-предметники, Тиждень писемності і мови, Тиждень дитячої та юнацької книги, Тиждень психології.

Весь час ми наголошуємо на тому, що система освіти зазнала корінних змін і кожен вчитель повинен дбати про свою самоосвіту та бути ініціатором участі в різноманітних конкурсах і турнірах.

Кiлькiсть переглядiв: 379

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Яворівського ліцею "Гуцульщина" Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області

78644, Івано-Франківська область, Косівський район, село Яворів

e-mail: javoriv.school@gmail.com

Дата останньої зміни 18 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!